Osiedle Sympatyczne Warzymice

Sympatyczne to kameralne, zamknięte osiedle przy ul. Sympatycznej w Warzymicach, blisko centrum miasta Szczecin..

W ramach realizacji inwestycji Osiedle Sympatyczne zostały wybudowane dwa budynki mieszkalne wielorodzinne - trzykondygnacyjne z pełnym podpiwniczeniem. Znajduje się w nich 46 mieszkań, w tym 1-, 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe. Powierzchnie użytkowe mieszkań wynoszą od 29 do 111mkw. Na ostatniej kondygnacji znajdują się mieszkania dwupoziomowe. Do mieszkań usytuowanych na parterze przylegają w większości  ogródki o powierzchni od 30 do 160mkw. Każde mieszkanie usytuowane na piętrze posiada balkon. W kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca parkingowe, garaże, zaplecza gospodarcze oraz komórki lokatorskie.


Zobacz stronęIkona WWW
Lokalizacja blisko Szczecina

Lokalizacja blisko Szczecina

Dobre sąsiedztwo

Dobre sąsiedztwo

Blisko sklepów i punktów usługowych

Blisko sklepów i punktów usługowych

Mieszkania od 29 do 111 mkw

Mieszkania od 29 do 111 mkw

Atuty inwestycji

Architektura budynków, detale wykończeniowe oraz aranżacja wnętrz zostały oparte na przemyślanych i sprawdzonych rozwiązaniach. Kierowaliśmy się funkcjonalnością wnętrz oraz najwyższym komfortem mieszkańców. Dogodne położenie inwestycji przy ulicy Do Rajkowa zapewnia alternatywny dojazd do osiedla od ulicy Okulickiego (dzielnica Gumieniec) oraz od Ronda Uniwersyteckiego (osiedle Reda). W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się dyskonty spożywcze oraz lokale usługowe i handlowe.


Otoczenie

O wyborze lokalizacji osiedla zadecydowały między innymi sąsiedztwo niskiej zabudowy, obecność terenów zielonych, bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury (szkoła, przedszkole, komunikacja miejska, sklepy, szybki wyjazd na autostradę S3).

W ramach zagospodarowania terenu osiedla powstała jezdnia, chodniki, zewnętrzne miejsca parkingowe, oświetlenie, nasadzenia oraz plac zabaw. 

Okoliczne tereny wsi Ostoja i Warzymice zachęcają do aktywności ruchowej całej rodziny oraz gwarantują ciszę i spokój, które trudno odnaleźć w centrum miasta. Warzymice - to niewielka miejscowość przyległa do miasta Szczecin, znajdująca się w granicach gminy Kołbaskowo, na Wzniesieniach Szczecińskich. W odległych czasach były to tereny rolnicze, dzisiaj miejsce to niczym nie przypomina tego, które zamieszkiwane było przez naszych przodków, ale wciąż panuje to przyjazny klimat. O atrakcyjności tej miejscowości i jej okolic decyduje ciągle rozwijająca się infrastruktura oraz dogodny dostęp do różnorodnych usług.