Dla klienta

Mieszkanie jako inwestycja

Planujemy nasze osiedla tak, by stały się dobrą inwestycją pieniędzy zarówno w krótkiej, jak i w długiej perspektywie. Zrealizowane dotychczas budowy to potwierdzają. Od momentu rozpoczęcia budowy osiedla Crocus Hill w Szczecinie mieszkania w tej okolicy drożeją nawet o 12,5 % (rok do roku: 2020-2021, wg Wyborcza.pl). Podobnie jest z cenami nadmorskich apartamentów. Oferowane przez nas własne mieszkanie w wysokim standardzie jest przy tym bezpieczną inwestycją na tle innych sposobów lokowania kapitału w apartamenty nad morzem (np. condohotele). 


Wykończenie pod klucz


Master House umożliwia Klientom zamówienie u naszego partnera indywidualnego projektu wykończenia wnętrz pod klucz. Na dostawcę tej usługi wybraliśmy firmę  Lafrentz Home, która ma już na koncie dziesiątki projektów indywidualnych, a także remont w siedzibie Pepsi-Cola Polska w Suchym Lesie czy w Zamku Cesarskim w Poznaniu. Dzięki tej ofercie można wprowadzić się do już urządzonego apartamentu o wybranym standardzie. To rozwiązanie wdrożyliśmy przy realizacji osiedla Crocus Hill w Szczecinie. Opiekunem Klienta jest w tym wypadku Project Menager realizujący inwestycję z ramienia naszego partnera i dodatkowo Konsultant, który może podpowiedzieć rozwiązania, jakie sprawdzą się w konkretnym miejscu. 

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Crocus Hill.


Zwrot VAT

Kupując apartamenty na wynajem nad morzem, Klient może zapłacić samą cenę netto i odliczyć VAT. Dotyczy to zarówno osób prowadzących działalność gospodarczą (VAT-owcy), jak i klientów indywidualnych, którzy wykorzystują apartament do wykonywania czynności takich jak najem, opodatkowany stawką podatkową VAT w wysokości 23%.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Baltic Park 2 Pogorzelica.


Finansowanie

Zakup mieszkania to jedna z najpiękniejszych życiowych decyzji. W większości przypadków wiąże się jednak z ogromem obaw i trudności związanych z finansami. Sam proces zaciągania kredytu może być stresujący, a do tego dochodzi kwestia zdolności kredytowej i wszystkie pytania, które mogą nasunąć się na różnych etapach zakupu domu. Dlatego nasi Klienci mogą skorzystać z fachowej, bezpłatnej pomocy lidera usług bankowych w Polsce.

Nasz partner mFinanse to część grupy mBank, czyli jednego z największych banków w Polsce. Wybraliśmy takiego partnera, aby nasi Klienci mieli bezpośredni dostęp do bezpiecznego, fachowego doradztwa w jednej z najbardziej zaufanych instytucji finansowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu proces ubiegania się o kredyt hipoteczny będzie szybki i prosty. 

Umów się na konsultację i uzyskaj wsparcie eksperta kredytowego