Crocus Hill w Szczecinie

O inwestycji

Crocus Hill to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Jerzego Janosika w Szczecinie. Zostało zaplanowane jako przyjazny i bezpieczny kompleks pięciu budynków wielorodzinnych, w których łącznie będzie znajdować się 350 lokali. Mieszkania mieszczące się na parterze mają ogródki o powierzchni dochodzącej nawet do 120 mkw., a wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przeszklone loggie. Pod budynkami zaprojektowano miejsce na komórki lokatorskie oraz podziemne hale garażowe, gdzie mieszkańcy mogą bezpiecznie parkować swoje samochody.

Zobacz stronęIkona WWW
Zobacz stronę inwestycji: crocushill.pl
Wysoki standard

Wysoki standard

Kameralna zabudowa

Kameralna zabudowa

Mieszkania 45-82 m²

Mieszkania 45-82 m²

Własne loggia lub ogródki

Własne loggia lub ogródki

Oaza w centrum Szczecina

Oaza w centrum Szczecina

Mieszkanie przy Jasnych Błoniach

Mieszkanie przy Jasnych Błoniach

Zobacz stronę: crocushill.pl

Atuty inwestycji

Cicha i bezpieczna okolica oraz pełna infrastruktura edukacyjno-rozrywkowo-sportowa stwarzają ogromne możliwości rozwojowe dla całej Twojej rodziny. Duża ilość zieleni otaczająca budynki, tworzy oazę zachęcającą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bliskość Jasnych Błoni, Parku Kasprowicza wraz z jeziorem Rusałka pozwalają na aktywne spędzanie czasu wolnego na rowerze, rolkach, podczas biegania lub w trakcie zwykłego spaceru. Wszystko to pozwala zapomnieć, że mieszka się w dużym mieście.Otoczenie

Prosta, szlachetna architektura osiedla Crocus Hill wpisuje się w dynamicznie zmieniające się ostatnio otoczenie Jasnych Błoni. To zawsze była spokojna, klimatyczna okolica, w której perły przedwojennej architektury łączyły się z pełnymi rozmachu realizacjami z czasów powojennych, jak dawny Wojewódzki Dom Sportu. Sam park Jasne Błonia powstał w 1927 roku jako część szczecińskiej Złotej Osi, która pozwala przejść parkami i terenami zielonymi od Placu Lotników aż do Lasu Arkońskiego. Dziś do tych śmiałych, historycznych założeń dołączają nowe budynki mieszkalne jak Crocus Hill, projektowane z uwzględnieniem unikalnego charakteru otoczenia.