Baltic Park Pogorzelica

Baltic Park Pogorzelica to kompleks apartamentów mieszczących się w Pogorzelicy przy ul. Wojska Polskiego 7B, 7C, 7D. W trzech budynkach powstało 171 mieszkań o powierzchni od 25 do 74 mkw.

Baltic Park to zespół zabudowy o architekturze charakteryzującej się przede wszystkim czystą formą, oryginalnym wykończeniem, niebywałą dbałością o detale oraz funkcjonalnością. Na terenie kompleksu znajduje się bardzo praktyczny układ dróg dojazdowych, ścieżek oraz parkingów. Zadbaliśmy też o elementy małej architektury, a także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Zobacz stronęIkona WWW
Doskonała lokalizacja blisko morza

Doskonała lokalizacja blisko morza

Nowoczesna architektura osiedla apartamentów

Nowoczesna architektura osiedla apartamentów

Bliskość terenów zielonych

Bliskość terenów zielonych

Wysoki standard

Wysoki standard

Atuty inwestycji

Baltic Park Pogorzelica to kompleks wyróżniający się niebanalną architekturą budynków, aranżacją wnętrz oraz wykorzystanymi wysokiej jakości komponentami budowlanymi. Całość została oparta na przemyślanych i sprawdzonych rozwiązaniach architektonicznych. Realizacja projektu została w całości ukierunkowana na zapewnienie mieszkańcom jak najwyższego całorocznego komfortu użytkowania.Otoczenie

Baltic Park Pogorzelica wyróżnia przede wszystkim lokalizacja – kompleks usytuowany jest w sercu lasu sosnowego w odległości 250 m od jednej z najczystszych plaż nad polskim morzem, wielokrotnie nagradzanej odznaką „błękitnej flagi”. Inwestycja umiejscowiona jest w samym sercu Pogorzelicy, naprzeciwko znajdują się dwa główne zejścia na plażę.

Pogorzelica jest kameralna miejscowość wypoczynkowa położona w północnej części Pomorza Zachodniego, nad Zatoką Pomorską Morza Bałtyckiego, którą cechują wszechobecny las sosnowy, cisza oraz szeroka, piaszczysta plaża i trasy rowerowe. Miejscowość położona jest na terenie obszarów chronionych Natura 2000: „Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski” oraz „Wybrzeże Trzebiatowskie” (obszar specjalnej ochrony ptaków).