Baltic Park 2 Pogorzelica

Baltic Park 2 to kolejny już kompleks realizowany przez Master House przy ulicy Wojska Polskiego w Pogorzelicy. Całe osiedle będzie się składało z 7 budynków. Inwestycja została podzielona na 3 etapy.

Pierwszy: obecnie realizowany, obejmuje budowę trzech budynków (oznaczonych numerami 5, 6 ,7). Zaplanowano w nich łącznie 114 apartamentów – po 38 w każdym budynku.

Drugi: etap będzie się składał z dwóch budynków (oznaczonych numerami 1 i 2), w których będzie znajdować się łącznie 116 apartamentów.

Trzeci: ostatni etap, stanowić będą dwa budynki (oznaczone numerami3 i 4) w których znajdzie się łącznie 114 apartamentów. Dodatkowo na terenie osiedla powstanie ponad 330 miejsc parkingowych, które można zakupić wraz z wybranym apartamentem. Budynki wyposażone są we własne windy i kotłownie, a apartamenty – w przestronne ogródki lub tarasy.


Zobacz stronęIkona WWW
Zobacz stronę inwestycji: baltic-park.com.pl
Mieszkania od 26 do 79m²

Mieszkania od 26 do 79m²

Nowoczesna architektura

Nowoczesna architektura

Dobra lokalizacja

Dobra lokalizacja

200m do morza

200m do morza

Zobacz stronę: baltic-park.com.pl

Atuty inwestycji

W naszej ofercie jest dostępnych 114 apartamentów mających wielkość od 26 do 78 m2 i od 1 do 3 pokoi. Powierzchnia ogródków to od 38 do 136 mkw, a balkonów i tarasów – od 6 do 17 mkw. Lokale z ogródkiem mają zaprojektowane własne wyjścia przez osobne furtki.

Na uwagę zasługuje nowoczesna architektura. Czyste formy, jasne ściany i przestronne lokale dają oddech od często chaotycznej zabudowy nadmorskich pensjonatów i hoteli. Przestronne osiedle w Pogorzelicy ukryte jest wśród wysokich sosen tuż obok głównego deptaku pełnego sklepów i restauracji.


Otoczenie

Apartamenty Baltic Park 2 są położone w centrum miejscowości Pogorzelica, zaledwie 250 m od plaży. Tutejsze kąpielisko zostało wielokrotnie odznaczone międzynarodową odznaką „błękitnej flagi” jako jedno z nielicznych w Polsce. Z okna apartamentu zobaczysz wysokie sosny i poczujesz morską bryzę.

Kompleks Baltic Park 2 Pogorzelica mieści się niedaleko głównych zejść na plażę. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje i lokale usługowe.