Baltic Park Pogorzelica - Lokale usługowe

14 lokali handlowo-usługowych

Zróżnicowane powierzchnie od 47 do 224 m2


Lokale z przedogródkiem


Przy promenadzie

Wysoki standard


100% bezpieczeństwo transakcji

Strona internetowa inwestycji: baltic-park.com.pl

Baltic Park Pogorzelica, to nie tylko apartamenty, ale także wymarzone miejsce na prowadzenie Twojego biznesu. Ciąg handlowy przynależy do kompleksu apartamentowego Baltic Park, więc skupia ruch turystów mieszkających w tym i sąsiednich obiektach.

Lokale usługowe (handlowo-gastronomiczne) mieszczące się przy ulicy Wojska Polskiego 7, przy głównej promenadzie Pogorzelicy, są bezpieczną i zyskowną formą inwestycji. Ulica Wojska Polskiego to nadmorska promenada oblegana przez turystów.

Pogorzelicę odwiedza rocznie kilkadziesiąt tysięcy osób. Oferta gastronomiczna czy usługowa wciąż jest nieco skromniejsza niż w sąsiednich miejscowościach, co wiąże się z większymi możliwościami rozwoju.

Wysoki standard wykończenia, staranny projekt, przestrzenie ekspozycyjne wzdłuż jednej z głównych ulic, to cechy miejsca idealnego do prowadzenia działalności premium.. Sosnowy las, czysta plaża i dobrej jakości kąpielisko uzupełniają ofertę dla bardziej wymagających klientów. Bliskość zejścia na plażę pozwala obsługiwać turystów bezpośrednio przed, w trakcie i po plażowaniu.

Polscy turyści coraz więcej czasu spędzają na urlopie, ale mają też coraz wyższe wymagania. Otwarte do późna sklepy, ekspresowe usługi kosmetyczne, nietypowe koncepty gastronomiczne – ten czas szybkiego rozwoju sektora usług jest idealny, by zainwestować we własny lokal handlowy w Pogorzelicy na sprzedaż!